E-mail

sekretariat@adwokacipiotrowscy.pl

Telefon kontaktowy / Fax

(81) 479 93 94
510 899 094
609 200 697

Kancelaria Adwokacka

ul. M.C. Skłodowskiej 18/6
20-029 Lublin

Kancelaria Adwokacka Adwokaci Piotrowscy s.c. powstała na bazie wieloletnich doświadczeń w zakresie niesienia pomocy prawnej przedsiębiorcom i osobom fizycznym.

Pomoc prawna świadczona jest we wszystkich obszarach prawa, począwszy od prawa cywilnego poprzez prawo karne, rodzinne, administracyjne na handlowym kończąc. Specjalizacją Kancelarii pozostaje zaś stała obsługa podmiotów obrotu gospodarczego – przedsiębiorców, we wszystkich aspektach ich działalności.

Wiedza i doświadczenie latami nabywane od najlepszych, pozwoliło na stworzenie miejsca, gdzie do każdej sprawy podchodzimy z należną jej uwagą, wypracowując najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania prawne.

Zespół Kancelarii Adwokackiej zapewnia, że interesy naszych Klientów reprezentowane są z należytą starannością i skutecznością, zaś nadrzędną zasadą pozostaje ochrona Klienta.

Szerokie spektrum działania, związane z przyjętą w Kancelarii zasadą specjalizacji, połączone z elastycznością w zakresie doboru właściwych narzędzi prawnych umożliwia osiąganie najlepszych rezultatów.

Najlepszą rekomendacją naszej pracy pozostaje zaś powierzanie Kancelarii spraw nie tylko przez osoby fizyczne, ale również przez liczących się na rynku przedsiębiorców z obszaru usług, transportu, czy produkcji.