Telefon kontaktowy / Fax

(81) 479 93 94
510 899 094
609 200 697

Kancelaria Adwokacka

ul. M.C. Skłodowskiej 18/6
20-029 Lublin

Prowadzenie działalności gospodarczej sprawia, że ludzie biznesu z prawem mają do czynienia niemal każdego dnia. Dla wielu przedsiębiorców stanowi to duże utrudnienie – wymaga bowiem znajomości odpowiednich przepisów oraz stałego śledzenia zachodzących zmian. Mogą oni jednak skorzystać z naszych usług w zakresie obsługi prawnej firm lub doraźnej pomocy prawnej. Zapewni im to poczucie bezpieczeństwa niezbędne do swobodnego prowadzenia i rozwijania swojego biznesu.
Nasza kancelaria zdobyła bogate doświadczenie wspierając największe firmy z sektora transportu, produkcji czy usług. Doradzamy także osobom prowadzącym indywidualną działalność gospodarczą. Wśród naszych klientów znalazły się również podmioty publiczne z sektora usług medycznych i transportu.
Typowe obsługiwane przez nas sprawy gospodarcze obejmują roszczenia o zapłatę, opracowywanie i opiniowanie umów czy wewnętrznych aktów prawnych, przejęcia i przekształcenia, rozstrzyganie sporów między wspólnikami, sprawy o uchylenie uchwał, prawo spółek i własności przemysłowej oraz wiele innych szczegółowych zagadnień prawnych.

Dbamy o bezpieczeństwo przedsiębiorstw

Zachęcamy do powierzenia nam kompleksowej obsługi prawnej firmy, dzięki czemu będziemy w stanie objąć naszym wsparciem prawnym wszystkie aspekty codziennej działalności przedsiębiorstwa. Z doświadczenia wiemy, że nie ograniczają się one tylko do problematyki prawa gospodarczego, ale dotykają także zagadnień innych dyscyplin prawa, w tym prawa pracy i ubezpieczeń, a także prawa administracyjnego i karnego.
Mamy duże doświadczenie w zajmowaniu się zagadnieniami, które dotykają prawa korporacyjnego, a więc stosunków wewnętrznych spółek osobowych i kapitałowych – relacji między wspólnikami, udziałowcami i organami. Od rozwiązania tych delikatnych i skomplikowanych spraw często zależy stabilność i bezpieczeństwo spółek. Dzięki bogatemu doświadczeniu nasza kancelaria nie raz wykazywała się w tej materii niezbędnymi umiejętnościami.

Zapraszamy na konsultacje indywidualne, podczas których przedstawimy szczegóły obsługi prawnej Państwa firmy.