Telefon kontaktowy / Fax

(81) 479 93 94
510 899 094
609 200 697

Kancelaria Adwokacka

ul. M.C. Skłodowskiej 18/6
20-029 Lublin

Prawo rodzinne i sprawy z nim związane wymagają od adwokatów odpowiedniego wyważenie pomiędzy zdecydowaniem i delikatnością. Umiejętności dokonywania właściwych wyborów w tej materii nabywa się wraz z latami praktyki. W naszej kancelarii sprawami rodzinnymi zajmują się wyłącznie doświadczeni specjaliści.
Sprawy rodzinne dotyczą stosunków między najbliższymi osobami – małżonkami, rodzicami i dziećmi, dziadkami i wnukami. Często wzbudzają silne emocje po obu stronach. W tych przypadkach gdzie nadrzędnym interesem pozostaje ochrona praw dzieci, w szczególny sposób odczuwamy znaczenie dokonywanych czynności. Jesteśmy świadomi, że każde działanie rodzi określone skutki prawne względem najmłodszych i robimy wszystko, żeby dbać o ich dobro.
Z najwyższą uwagą podchodzimy także do emocji dorosłych. Wieloletnia praktyka i nabyta wiedza w sprawach rodzinnych, ale również indywidualne podejście do każdego Klienta, spowodowały, że w naszej kancelarii każda sprawa rozważana jest z należytą uwagą. Dbamy, aby jak najlepiej zabezpieczyć interesy Klienta, a jednocześnie pomóc mu jak najmniej boleśnie przejść przez cały proces.
Typowe sprawy rodzinne to sprawy rozwodowe, ustanowienie rozdzielności majątkowej, separacje, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem i zakresu władzy rodzicielskiej, ale też sprawy wynikające ze stosunków rodzinnych, jak podział majątku wspólnego czy zniesienie współwłasności, które chociaż nie są częścią prawa rodzinnego, w naturalny sposób są z nimi związane.
Zapraszamy do bezpośrednich konsultacji z adwokatami naszej kancelarii. Zapewniamy dyskrecję.